Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Czemu AdFly jest zabronione?


Bobobobobob

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiedziałem gdzie klepnąć ten post bo to forum odwiedzam rzadko, a opisy działów są naprawdę trafne...

 

Może ktoś mi wyjaśnić czemu linki typu AdFly są zabronione? Ja rozumiem reflinki etc. ale czemu autor nie może dostać tych paru groszy za swoją darmową pracę, na której forum zarabia? Zaraz ktoś napisze, że przecież może pobierać opłaty za program, ale wtedy gracze będą musieli zapłacić, a tak to chociaż zobaczą reklamę i klikają "Skip Ad".

 

Dajcie chociaż możliwość dania dwóch linków, bezpośredniego i z AdFly i niech to sumienie osoby, która pobiera wybierze czy ma wybrać bezpośredni czy AdFly...

Opublikowano

Ponieważ gdyby pozwolić użytkownikom na umieszczanie linku do stron typu adfly w 95% było by wykorzystywane w sposób niezgodny z ustalonymi zasadami.

 

Użytkownik widząc np. "Zezwala się na umieszczanie odnośników do stron typu adfly, pod warunkiem, że będą one umieszczone w mało widocznym miejscu oraz wyrazie zostanie zaznaczone ich przeznaczenie oraz.....", przeczyta tylko pierwszą część i od razu przerobi wszystkie swoje tematy dając chociażby ogromny przycisk "download" lub zmieni wszystkie 7623454324 linki w swoim poradniku.

 

 

Jasne, zgadzam się powinno być to w pewien sposób zmienione, by dać użytkownikom zarobić te 10zł za ogromny wkład jaki przeznaczyli w zrobienie czegoś.

Jednak na pewno nie mogą to być strony typu adfly. Musi być to coś mniejszego i bardziej 'skrytego'. Nie reklama z ogromnym polem, "jeśli chcesz to pobrać wyślij sms.......blablabla", nie każdy wie, że to tylko reklama.

Opublikowano

Ależ nikt nie zabrania Ci zarobić za Twoją darmową pracę, możesz taki link umieszczać na swojej własnej stronie. Na forum takim jak to gdyby nie było tego zakazu w kilka sekund posypałby się spam reflinków, jasne to trochę boli ale pomyśl też z perspektywy użytkownika, który będzie musiał kliknąć w taki link chcąc zerknąć co jest po drugiej stronie. 

To jest taka sama sytuacja jak pobieranie oprogramowania z nulledowskich stron, 10x klikniesz w link od adf.ly lub inny skracacz linków umożliwiający zarobek zanim dojdziesz do upragnionej rzeczy, to jest strasznie denerwujące. 

Opublikowano

W sumie można by było zrobić coś na zasadzie, że jeżeli ktoś udostępnia coś za darmo to musi dać zwykły link i dla chętnych może dać adfly. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Ależ nikt nie zabrania Ci zarobić za Twoją darmową pracę, możesz taki link umieszczać na swojej własnej stronie. Na forum takim jak to gdyby nie było tego zakazu w kilka sekund posypałby się spam reflinków, jasne to trochę boli ale pomyśl też z perspektywy użytkownika, który będzie musiał kliknąć w taki link chcąc zerknąć co jest po drugiej stronie. 

To jest taka sama sytuacja jak pobieranie oprogramowania z nulledowskich stron, 10x klikniesz w link od adf.ly lub inny skracacz linków umożliwiający zarobek zanim dojdziesz do upragnionej rzeczy, to jest strasznie denerwujące. 

Nie zapomijąc już o refflinkach przekierowujących do innych refflinków i tak z 10. :makka:

 

Niech zostanie jak jest, 30 dni bana nie jest bez powodu.

Opublikowano

Reflink za swoją pracę jak najbardziej. Prace w sensie nie 10 linijek kodu, 5 minut w paincie czy zreuploadowany program ze strony głównej

Opublikowano

Użytkownik widząc np. "Zezwala się na umieszczanie odnośników do stron typu adfly, pod warunkiem, że będą one umieszczone w mało widocznym miejscu oraz wyrazie zostanie zaznaczone ich przeznaczenie oraz.....", przeczyta tylko pierwszą część i od razu przerobi wszystkie swoje tematy dając chociażby ogromny przycisk "download" lub zmieni wszystkie 7623454324 linki w swoim poradniku.

Użytkownik ma myśleć za siebie, a nie forum za użytkownika, jeżeli ktoś jest debilem to zostanie nim do końca.

 

Ależ nikt nie zabrania Ci zarobić za Twoją darmową pracę, możesz taki link umieszczać na swojej własnej stronie.

Nie każdy ma takie możliwości i umiejętności.

 

Na forum takim jak to gdyby nie było tego zakazu w kilka sekund posypałby się spam reflinków, jasne to trochę boli ale pomyśl też z perspektywy użytkownika, który będzie musiał kliknąć w taki link chcąc zerknąć co jest po drugiej stronie.

Dajcie chociaż możliwość dania dwóch linków, bezpośredniego i z AdFly i niech to sumienie osoby, która pobiera wybierze czy ma wybrać bezpośredni czy AdFly...

Nie zapomijąc już o refflinkach przekierowujących do innych refflinków i tak z 10. :makka:

 

Niech zostanie jak jest, 30 dni bana nie jest bez powodu.

Dajcie chociaż możliwość dania dwóch linków, bezpośredniego i z AdFly i niech to sumienie osoby, która pobiera wybierze czy ma wybrać bezpośredni czy AdFly...

Opublikowano

Reflink za swoją pracę jak najbardziej. Prace w sensie nie 10 linijek kodu, 5 minut w paincie czy zreuploadowany program ze strony głównej

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...